FOTEG 2019 Gıda Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı Ziyaretçilerine Teşekkür Ederiz.
FOTEG 2019 Gıda Teknolojileri fuarında bizleri ziyaret eden tüm misafirlerimize Yiber ailesi olarak çok teşekkür ederiz.
Fuar ziyaretiniz sırasında sizlere yeni ürünlerimizi tanıtmanın mutluluğunu yaşadığımızı belirterek, bizleri sonraki süreçlerde çıkaracağımız yeni ürünlerimiz konusunda yönlendirdiğiniz için ayrıca teşekkür ederiz.
Her şey gönlünüzce olsun.
YİBER AİLESİ
Yiber Ailesi Olarak Spora Destek Vermeye Devam Ediyoruz!
Genç arkadaşlarımızın mücadeleci ruhunu hiç bırakmamaları dileğiyle.
Yiber ailesi olarak Kavacık gençlerine 2019 yılında başarılar diliyoruz!
EXPOMED EURASIA / 28-30 Mart 2019
Medikal cihaz, ekipman ve teknolojilerin sergilendiği ,medikal trendlerin ve bilimsel etkinliklerin takip edildiği Avrasya'nın lider ve vazgeçilmez fuarı expomed, Türk medikal sektörünü, Dünya’nın geri kalanı ile 28-30 Mart 2019 tarihlerinde buluşturuyor.
Salon:2
Stand no:224A
2019 FOTEG İSTANBUL Gıda İşleme Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı
Her yıl mart ayında gerçekleştirilen FOTEG İSTANBUL Gıda İşleme Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı, gıda işleme donanımı sağlayıcıları ile gıda üretim sektörü temsilcileri ve üst düzey yöneticilerinin buluşma noktasıdır. Fuar, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen katılımcı ve ziyaretçileriyle geniş bir pazar içerisindeki son eğilimleri öğrenmek için taraflara önemli fırsatlar sağlamaktadır.
Hol:9
Stand: B12
 
ANFAŞ 2019 Hotel Equipment Fuarına Gelen Tüm Misafirlerimize Teşekkür Ederiz.
ANFAŞ 2019 fuarında bizleri ziyaret eden tüm ziyaretçilerimize çok teşekkür ederiz.
ANFAŞ 2019 Hotel Equipment Exhibition
Dünyanın Dört Bir Yanından Konaklama ve Ağırlama Sektörü Mensupları 29. Kez Antalya’da Bir Araya Geliyor. Siz değerli misafirlerimizi 16-19 Ocak 2019 tarihleri arasında standımıza bekliyoruz.
Hol: 2
Stand 2J4
HOSTECH BY TUSİD / 24-28 Ekim 2018
23. Uluslararası otel, restoran ekipmanları ve teknolojileri fuarında 24-28 Ekim 2018 tarihleri arasında siz misafirlerimizi standımıza bekliyoruz.
Hol:4
Stand:A04
ISSA Interclean Amsterdam / 15-18 Mayıs 2018
Dünyanın gözü bu fuarda! Temizlik ürünleri ve araçlarının tanıltıldığı bu fuarda yenilikçi ve kaliteli fikirlere sahip olmak isteyen fuarseverler 15-18 Mayıs 2018 tarih arasında görüşmek üzere.
Salon:12 
Stand:408

Anuga FoodTec / 20-23 Mart 2018 / Cologne-Germany
Anuga FoodTech her 3 yılda bir küresel gıda endüstrisinin ve tedarikçilerinin birlikte karar vereceği  bir buluşma noktasıdır.  Tüm gıdaların imalinden paketlenmesine kadar olan sürelerde çözüm ve fikirlerin buluşma adresini kaplayan fuarda siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.
Salon 5
Stand: C010
ANFAŞ Hotel Equipment 2018 Ziyaretçilerimize Teşekkür Ederiz.
ANFAŞ 2018  HOTEL EQUIPMENT fuarında standımızı ziyaret eden tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.
ISSA Interclean Ziyaretçilerimize Teşekkür Ederiz.
Bir fuarımız daha bitmiş bulunmaktadır. Sizleri standımzıda ziyaret etmek bizleri onurlandırmıştır. Bir sonraki furarda sizleri görmek ve buluşmak dileğiyle,
Yiber ailesi olarak sizlere işlerinizde başarılar dileriz.
ISSA Interclean Istanbul / 18-20 Ekim 2017
Bütün bölgenin temizlik sektörü temsilcilerinin toplanacağı, zemin bakım makineleri, temizlik kağıtları, kimyasal temizleyiciler, temizlik ekipmanları, kağıt, kimyasallar gibi birçok ürün grubunu bünyesinde barındıra ve iki yılda bir yapılan ISSA Interclean Istanbul fuarında sizleri standımızda görmek isteriz.

Yer: İstanbul Kongre Merkezi