GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYEM
YİBER AİLESİ OLARAK  DERİN ÜZÜNTÜ İÇİNDEYİZ.
GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYEM
ÜLKEMİZDE MEYDANA GELEN DEPREMDE HAYATINI KAYBEDEN VATANDAŞLARIMIZA ALLAH'TAN RAHMET, YARALI VATANDAŞLARIMIZA ACİL ŞİFALAR DİLERİZ.
EXPOMED EURASIA HYBRID+ 16-18 MART 2023

Expomed Eurasia Hybrid+ kapsamında medikal ürün sektöründe ürünlerimizi sizler ile buluşturmaktan mutluluk duyarız. 16-18 MART 2023 tarihinde siz değerli müşterilerimiz ile buluşmak dileğiyle
SALON:8
STAND:804-A
 

FOTEG 2023 GIDA İŞLEME TEKNOLOJİLERİ ULUSLARARASI İHTİSAS FUARI
FOTEG İSTANBUL Gıda İşleme Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı, gıda işleme donanımı sağlayıcıları ile gıda üretim sektörü temsilcileri ve üst düzey yöneticilerinin buluşma noktasıdır. Fuar, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen katılımcı ve ziyaretçileriyle geniş bir pazar içerisindeki son eğilimleri öğrenmek için taraflara önemli fırsatlar sağlamaktadır.
Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

32. ULUSLAR ARASI KONAKLAMA VE AĞIRLAMA EKİPMANLARI İHTİSAS FUARI
32.si düzenlenen  Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları ihtisas Fuarı yerinimizi aldık, siz misafirlerimizi standımıza bekleriz
Hall:3
Stand: 3L3
E HELAL EXPO 2020
E- HALA EXPO 2020 helal gıda ve gıda teknolojileri fuarında siz saygıdeğer misafirlerinizi görmekten büyük mutluluklar duyarız.

Fuarı ziyaret etmek için  https://e-halalexpo.digicon.ist/en/  linkinden kayıt  olmanız gerekmektedir.
ISSA Interclean Istanbul / 18-20 Ekim 2017
Bütün bölgenin temizlik sektörü temsilcilerinin toplanacağı, zemin bakım makineleri, temizlik kağıtları, kimyasal temizleyiciler, temizlik ekipmanları, kağıt, kimyasallar gibi birçok ürün grubunu bünyesinde barındıra ve iki yılda bir yapılan ISSA Interclean Istanbul fuarında sizleri standımızda görmek isteriz.

Yer: İstanbul Kongre Merkezi

ISSA Interclean Ziyaretçilerimize Teşekkür Ederiz.
Bir fuarımız daha bitmiş bulunmaktadır. Sizleri standımzıda ziyaret etmek bizleri onurlandırmıştır. Bir sonraki furarda sizleri görmek ve buluşmak dileğiyle,
Yiber ailesi olarak sizlere işlerinizde başarılar dileriz.
Anuga FoodTec / 20-23 Mart 2018 / Cologne-Germany
Anuga FoodTech her 3 yılda bir küresel gıda endüstrisinin ve tedarikçilerinin birlikte karar vereceği  bir buluşma noktasıdır.  Tüm gıdaların imalinden paketlenmesine kadar olan sürelerde çözüm ve fikirlerin buluşma adresini kaplayan fuarda siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.
Salon 5
Stand: C010
ISSA Interclean Amsterdam / 15-18 Mayıs 2018
Dünyanın gözü bu fuarda! Temizlik ürünleri ve araçlarının tanıltıldığı bu fuarda yenilikçi ve kaliteli fikirlere sahip olmak isteyen fuarseverler 15-18 Mayıs 2018 tarih arasında görüşmek üzere.
Salon:12 
Stand:408

HOSTECH BY TUSİD / 24-28 Ekim 2018
23. Uluslararası otel, restoran ekipmanları ve teknolojileri fuarında 24-28 Ekim 2018 tarihleri arasında siz misafirlerimizi standımıza bekliyoruz.
Hol:4
Stand:A04
Yiber Ailesi Olarak Spora Destek Vermeye Devam Ediyoruz!
Genç arkadaşlarımızın mücadeleci ruhunu hiç bırakmamaları dileğiyle.
Yiber ailesi olarak Kavacık gençlerine 2019 yılında başarılar diliyoruz!
Expomed Eurasia 2020
Yiber olarak, 19-21 Mart 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek Expomed Eurasia fuarında yeni ürünlerimiz ve geliştirilmiş teknolojilerimizle yerimizi almaya hazırız. 
Baghdad Turkish Health 2020
Yiber olarak, 12-15 Ocak 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek Baghdad Turkish Health fuarında yeni ürünlerimiz ve geliştirilmiş teknolojilerimizle yerimizi almaya hazırız. Herkesi standımızı ziyarete bekliyoruz.
Yibtech Hygiene Solutions
HOSTEHC BY TUSID İSTANBUL
 24. ULUSLARARSI OTEL, RESTORAN,KAFE, PASTANE EKİPMANLARI VE TEKNOLOJİLERİ FUARINDA TEKNOLIJİK ÜRÜNLER İLE SİZ MİSAFİRLERİMİZİ     08-12 EYLÜL  2021  ARASI STANDIMIZA BEKLERİZ.
ANUGA FOODTECH
 Anuga FoodTech  küresel gıda endüstrisinin ve tedarikçilerinin birlikte karar vereceği  bir buluşma noktasıdır.  Tüm gıdaların imalinden paketlenmesine kadar olan sürelerde çözüm ve fikirlerin buluşma adresini kaplayan fuarda siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.
HALL 5.2
AİSLE C NO:011

FOTEG 2019 Gıda Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı Ziyaretçilerine Teşekkür Ederiz.
FOTEG 2019 Gıda Teknolojileri fuarında bizleri ziyaret eden tüm misafirlerimize Yiber ailesi olarak çok teşekkür ederiz.
Fuar ziyaretiniz sırasında sizlere yeni ürünlerimizi tanıtmanın mutluluğunu yaşadığımızı belirterek, bizleri sonraki süreçlerde çıkaracağımız yeni ürünlerimiz konusunda yönlendirdiğiniz için ayrıca teşekkür ederiz.
Her şey gönlünüzce olsun.
YİBER AİLESİ
ANFAŞ 2019 Hotel Equipment Fuarına Gelen Tüm Misafirlerimize Teşekkür Ederiz.
ANFAŞ 2019 fuarında bizleri ziyaret eden tüm ziyaretçilerimize çok teşekkür ederiz.
FOTEG İSTANBUL 16. GIDA İŞLEME TEKNOLOJİLERİ ULUSLAR ARASI İHTİSAS FUARI
 FOTEG İSTANBUL 16. GIDA İŞLEME TEKNOLOJİLERİ ULUSLAR ARASI İHTİSAS FUARINDA TEKNOLOJİK ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SİZ MİSAFİRLERİMİZİ                         6-8 HAZİRAN 2023 TARİHİNDE STANDIMIZA BEKLERİZ
GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYEM
YİBER AİLESİ OLARAK  DERİN ÜZÜNTÜ İÇİNDEYİZ.
GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYEM
ÜLKEMİZDE MEYDANA GELEN DEPREMDE HAYATINI KAYBEDEN VATANDAŞLARIMIZA ALLAH'TAN RAHMET, YARALI VATANDAŞLARIMIZA ACİL ŞİFALAR DİLERİZ.